picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wynajem auta do ślubu, polecicie ?

wynajem auta do ślubu, polecicie ?

Dzień dobry. Ile pieniędzy powinienem przygotować, gdy chcę wynająć zespół na wesele? Czekam na wskazówki :-)

PaweL

Posty: 7

 
Wiadomo, iż w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 pln za tort, aczkolwiek niezmiernie sporo zależy od tego, na ile osób organizujecie przyjęcie weselne.

Freakster89

Posty: 25

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, gdyż zapłacicie maksymalnie kilkaset zł, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

grażyna34

Posty: 13

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeżeli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, iż ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu wozu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

esdoen1

Posty: 15

 
Firmy, które wykonują dekoracje na weselne znajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się bardzo przydatny w moim wypadku.

namok

Posty: 11

 
Mieliśmy mnóstwo wątpliwości, gdy wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście, że udało mi się trafić na Wasze wypowiedzi, jakie pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Muszę przyznać, że były one niesamowicie pomocne. Nie popełniliśmy błędu.

as-dester

Posty: 9

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą cieszyły się usługi, jakie świadczy konsultant ślubny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie dużo, a dodatkowo konsultant może zapewnić Wam pewne oszczędności, ponieważ ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

1adversary

Posty: 23

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant ślubny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, że zastanawiałem się, jak to będzie, bowiem nie odnaleźliśmy zbyt sporo rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

yetisize

Posty: 14

 
Mam wrażenie, iż coraz wiecej ludzi decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Niesłychanie wielokrotnie jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, natomiast oczekiwane poprzez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku doświadczonego zespołu muzycznego.

fanpugess

Posty: 16

 
W naszym przypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, iż są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Mnóstwo zależy od ich renomy.

gość45

Posty: 11