picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

nieruchomości Warszawa, poszukuję

nieruchomości Warszawa, poszukuję

Czy można odszukać mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, lecz żeby była niższa od tej rynkowej.

Narcyzzz

Posty: 2

 
Jeżeli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Nie ulega wątpliwości trzeba się liczyć z tym, iż płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś zakupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były konieczne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Lupusx

Posty: 5

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odnaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich rzeczywiście niesłychanie wiele. Bez względu na to czy ma to być małe czy duże mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Jasiaaa

Posty: 27

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odszukać coś w porządnej cenie, niemniej jednak trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeżeli zależy nam na tym, aby cena była niezmiernie atrakcyjna.

Jasio234

Posty: 3

 
Jest wiele propozycji mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odnajdziecie wtedy idealne ceny, lokalizacje i warunki. Naturalnie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

090913123

Posty: 3

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, natomiast w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeżeli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić mnóstwo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i możliwości na odnalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Jasio234

Posty: 2

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

090913123

Posty: 5

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

Kitas

Posty: 8

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

TomekK

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Black_Riot

Posty: 3