picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

my cafe poziom, proszę o pomoc

my cafe poziom, proszę o pomoc

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, jaka wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie niezwykle się na tym znam.

gerrry

Posty: 2

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić wiele czasu, a wówczas na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Marioleczka

Posty: 3

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niezwykle dobrze znać i trzeba na granie poświęcić wiele czasu.

Yuri20

Posty: 2

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odnaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej częstokroć korzystam. Jest to super miejsce, bowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Rouudee

Posty: 4

 
Gier jest niesłychanie wiele, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się nie ulega wątpliwości skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o wiele prostsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

Klara323

Posty: 3

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

dermin67

Posty: 5