picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

magnolia sadzonki, szukam sklepu

magnolia sadzonki, szukam sklepu

Można zamówić jałowca sadzonki i mi to przyślą do domu? Nie mam blisko sklepu ogrodniczego, dlatego pozostaje tylko Internet.

3czex

Posty: 1

 
Mam pospolitego jałowca sadzonki ze sklepu https://www.podlewane.pl/pl/p/Jalowiec-pospolity-Goldschatz-P14/7357 i jestem bardzo zadowolony. Sprawdźcie sobie oferty.

woxxxx45

Posty: 13

 
Ofert można znaleźć w internecie niezwykle wiele. U nas wszyscy w rodzinie robią zakupy poprzez Internet, albowiem im się to o wiele bardziej opłaca. Można znaleźć sosny sadzonki i to w takiej ilości odmian, iż faktycznie trzeba wiele czasu na przeanalizowanie całej tej oferty.

Simihu

Posty: 3

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem własne zakupy.

Asd7

Posty: 26

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, zatem jeżeli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się inne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i niezmiernie brzydkie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Jeśli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez problemów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

Rouudee

Posty: 2