picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kalkulator BMI, opinie

kalkulator BMI, opinie

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednak jechać poza miasto? Jak zdobyć ważne informacje pogodowe o swoim regionie, w którym przebywam?

alidodo55

Posty: 2

 
Takie kalkulatory można odnaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, zatem pożądane byłoby zbadać swoją wagę. Wtedy wiemy jak mnóstwo pracy nas czeka nad sobą.

Kitas

Posty: 3

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niezmiernie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Niekiedy jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt dużo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Komimya

Posty: 4

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezwykle zadowolony. Działa niezwykle dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

cecyli2

Posty: 11

 
Od lat powtarzamy, iż jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj znaczące jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

korasek

Posty: 7

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Sagerrak

Posty: 4