picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

Siemka, witam! Urządzenia do siłowni są mi potrzebne, głównie do ćwiczeń z ciężarem własnego ciała, więc drążki, poręcze tego typu rzeczy. Jaka marka, jaki sklep? Piszcie o swoich doświadczeniach, nie chciałbym trafić na chińszczyznę która mi się po tygodniu rozpadnie, a obciążenia będzie musiał taki osprzęt znosić spore bo sam ważę niecałą setkę...:P

Gabat

Posty: 5

 
Jest teraz tego sprzętu do siłowni w sklepach bardzo dużo. Najchętniej to bym zainwestował sobie w jakiś atlas, żeby można było w jednym miejscu ćwiczyć na różne partie ciała – ręce, nogi, brzuch itd.

sliwa404

Posty: 13

 
Mam tę szczęście że kolega z tej samej klatki co ja zrobił sobie siłownię w piwnicy i często u niego trenuję. Nawet nie wiem jakiej marki i skąd ma przyrządy ale już trochę tego sprzetu uzbierał, wygląda to wszystko bardzo profesjonalnie.

Tatusiekk

Posty: 10

 
jak dla mnie to ten tysiąc złotych wystarczy żeby sobie skompletować siłownię do swojego prywatnego użytku. Wcale nie trzeba na sprzęt jakoś kosmicznie dużo wydawać.

xacti

Posty: 13

 
Do treningu to wystarczy zwykły trzepak na podwórku, chociaż wiadomo że zimą to się za dużo nie potrenuje jak na dworze będzie minus 20 :) Ale jak najbardziej w drążek to bym chętnie zainwestował do siebie do siłowni w garażu,brakuje mi podciągania, bardzo mnie te ćwiczenie ogólnie wzmacniało.

Justynka77

Posty: 10

 
Sam to staram się ćwiczyć regularnie ale nie jest to jakiś zawodowy trening. Średnio dwa razy na tydzień zahaczam o siłownię. I tak moim zdaniem nieźle, ale planuję w przyszłości trochę podkręcić obroty...na pewno własny sprzęt na chacie by mi to ułatwił.

NanoPIK

Posty: 9

 
U mnie na siłowni w szkole to pamiętam że sama sztanga potrafiła ważyć 20 kg...największe talerze chyba też miały coś koło 10-20kg także seryjki to ze samym gryfem się trzaskało bez dodatkowego obciążenia ;P

karmelaniolek

Posty: 24

 
Mogę podpowiedzieć sklep i markę K Sport – k-sport.com.pl. Robią solidne drążki i poręcze, jeśli ktoś lubi takie elementy montowane do ściany to polecam. Mają dobrze wyprofilowane wszechstronne drążki na których można ćwiczyć różne partie ciała. Ja sobie dodatkowo kupiłem jeszcze kamizelkę z obciążeniem żeby trening był bardziej efektywny i sprawdza się, kamizelka wygodna, nic mnie nie obciera.

kerad17

Posty: 9

 
Jest teraz duży wybór sprzętu do siłowni, można sobie kupić już absolutnie wszystko. Kiedyś z dostępnością było dużo gorzej. Pamiętam że moim pierwszym przyrządem do ćwiczeń był drążek montowany w drzwiach, we framudze. Prosta mała rzecz a trening wychodził z tego mocarny.

Ptaszek22

Posty: 9