picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

Jak waszym zdaniem najlepiej zorganizować trening siłowy w garażu? Na pewno zastanawiam się nad drążkiem, ale koniecznie stabilnym, ławeczką. Jak macie jakieś ciekawe wskazówki to chętnie poczytam.

HalskiPL

Posty: 6

 
Przyznam, że już sobie życia nie wyobrażam bez domowej siłowni. Teraz wstaję o 5, robię godzinę cardio, a jak wracam z pracy to siłowy w domu, po prostu macham sztangą i jest naprawdę solidny wynik. Oczywiście codziennie, jeden dzień tylko wolny w tygodniu.

pawel253

Posty: 8

 
Mata zabezpieczająca podłogę to na pewno. Poza tym rozejrzyj się po specjalizacjach producentów, bo niektórzy tworzą akcesoria właśnie do warunków domowego treningu, więc masz znacznie tańszy katalog.

czesterk56

Posty: 8

 
Ustawiłem sobie drążek stacjonarny na większym tarasie od https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_SILOWNIA-ZEWNETRZNA-185.html i według mnie sprawdza się idealnie. Oczywiście musisz sobie ustalić warunki montażowe. U mnie dość elastycznie poszło, ale myślę, że tańszego i lepiej zaprojektowanego drążka, który utrzymuje ponad 100 kg wagi to nie znajdziesz nigdzie w tym momencie. Długo analizowałem, co u mnie się sprawdzi. Zaczynałem od najtańszych drążków i tak stopniowo przechodziłem, aż ich znalazłem.

Klaudi

Posty: 9

 
Drążku tylko nie montuj w drzwiach, bo kontuzja gwarantowana. Stacjonarne odpowiedniki trochę droższe, ale o niebo bezpieczniejsze.

Kruczek23

Posty: 10

 
Jestem zwolennikiem progresji, więc ćwiczenia z masą własnego ciała z dodatkiem ciężarów na ręce, nogi to optymalne rozwiązanie.

laluniek

Posty: 10

 
Nie wiem, czy trwała ingerencja w ściany to taki dobry pomysł. Teraz nawet w nowoczesnym budownictwie drążek ci może wypaść po prostu. Jak już masz ćwiczyć to tylko na wyciągach stacjonarnych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Thaniell

Posty: 26

 
Zawsze mi w domu brakowało motywacji, żeby się zebrać do treningu. Jak gdzieś musisz wyjść to jest łatwiej dla psychiki.

labuh

Posty: 3

 
Trzeba częściej zmieniać plany treningowe, jeżeli wpadasz w stagnację i domowa siłownia to też ciekawy sposób, żeby trochę zmienić rutynę.

Kerty67

Posty: 6

 
Domową siłownię projektuj w kierunku maksymalnego bezpieczeństwa. Jakość, nie ilość sprzętu.

Bialy_Wilk

Posty: 8