picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

noclegi w Kołobrzegu, gdzie szukać ?

noclegi w Kołobrzegu, gdzie szukać ?

Jechać na wakacje do Kołobrzegu czy wybrać różne miejscowości? Ktoś był ostatnio? Jak z cenami, jak z apartamentami? Nie za niesłychanie jestem w tym zorientowany.

kusiciel45

Posty: 1

 
Nie lubię polskiego morza, ale w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się przez lata zmieniło. Źle nie było, ale wole różne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

090913123

Posty: 2

 
Jest niezmiernie duży wybór apartamentów w Kołobrzegu, zatem odszukacie to, czego szukacie. Najlepiej to robić zdalnie, bowiem wówczas nie traci się czasu na miejscu.

labuh

Posty: 5

 
O tym, co ciekawego jest w Kołobrzegu można znaleźć na stronie internetowej https://apartamenty.kolobrzeg.pl/noclegi-kolobrzeg/. Można tutaj również znaleźć bardzo interesujące oferty z noclegami w Kołobrzegu.

Klara323

Posty: 2

 
My raz na kilka lat jeździmy nad morze. Zasadniczo wybieramy ciepłe kraje. W tym roku z uwagi na pandemie nie mieliśmy innego wyjścia i pojechaliśmy nad morze. Było niesłychanie dobrze. Ceny niesłychanie niskie, a wybór ofert znaczny. W przyszłym roku na pewno też tam pojedziemy. Cena jest ma znaczenie i my jesteśmy zadowoleni.

Jasio234

Posty: 7

 
Kołobrzeg to promenada, która się ciągnie i ciągnie. Do tego piękna latarnia morska, statki, molo. Plaża tam też jest bardzo szeroka. Z noclegami w Kołobrzegu też nie ma problemów o ile wcześniej się będziemy tym interesować. Im dalej tym ofert będzie mniej.

miko_poz

Posty: 7

 
Wybierając noclegi w Kołobrzegu można będzie stawiać na te bardzo tanie jak i drogie. Im mamy większe wymagania tym więcej trzeba zapłacić. Jeśli ktoś chce mieć widok na morze albo basen to sporo zapłaci, ale z drugiej strony otrzyma dokładnie taką ofertę, z jakiej on i cała jego rodzina będą bardzo zadowoleni.

pawel253

Posty: 2

 
Każdy ma inne podeście do tego. Mnie się morze podoba za sam klimat. Nie lubię się kąpać, bo wiem, że woda często jest zimna. Mogę za to posiedzieć na plaży. Mogą podziwiać super widoki i jeszcze się inhalować jodem. Byłem nad morzem latem, jesienią jak i zimą.

Rakewo

Posty: 3

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, iż ma wiele wad, niemniej jednak mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem zarówno, jeżeli tego nie ma to wakacje nadal mam bardzo udane.

Nikuś23

Posty: 3