picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Woblery rękodzieła

Woblery rękodzieła

Znacie dobry sklep z woblerami rękodziełami. Chodzi mi głównie o sensowne ceny i markę. Dzięki.

irecki67

Posty: 15

 
Miałem kilka okazji używać woblerów rękodzieł. Są wyższe od tradycyjnej gumki. Na blachy też łowiłem, lecz nie szło tak dobrze. Można bez obaw spróbować tych cacuszek w tym sezonie. Trzeba samemu ocenić. Każdy woli co innego.

szulmar

Posty: 20

 
Żeby sklep wędkarski uznać za sprawdzony, sam musisz go sprawdzić. My powiemy jedno, ty drugie. Jeżeli jesteś z okolic Gdańska pisz na pw, postaram się odpowiedzieć. Możesz też zerknąć tutaj http://e-garbus.pl/przynety/woblery.html.

@marcelko

Posty: 19

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

Ali-Bu

Posty: 16

 
Jestem zainteresowany twoimi woblerami rękodziełami. Poproszę o zdjęcia i bliższe informacje na pw. A zamiast pstrągowych które masz jeszcze? Też bym prosił o zdjęcia. Gdzie je testowałeś? Z góry dziękuję.

johncena67

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o sklep wędkarski w Warszawie to jest kilka godnych polecenia. Tym bardziej, że nie mają wygórowanych cen, wciąż są jakieś nowości. Jest w nich spory asortyment z odzieży, akcesoria itp. Skontaktuj się ze mną na pw. Udzielę ci bliższych informacji.

Czekam.

nemiasty

Posty: 22

 
Jeśli chce się złowić prawdziwe okazy, trzeba postawić na woblery rękodzieła. Inną drogą się nie da. Te są dopracowywane z maksymalną pieczołowitością, dlatego są skuteczne w naszych wodach. Czasy błystek się skończyły i nie ma co na nie liczyć w naszych polskich wodach.

xacti

Posty: 31

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem wiele dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę swoje woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

Ron

Posty: 13