picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Spływy Tanew, proszę o pomoc!

Spływy Tanew, proszę o pomoc!

Czy uważacie, że warto wybrać się całą rodziną na kajaki na rzekę Tanew czy nie jest to odpowiednie miejsce na pierwszy raz?

yetisize

Posty: 14

 
Spływy na Roztoczu organizowane są między innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona wiele kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest niesłychanie przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

Bryzyt1

Posty: 10

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda pozyskają one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Zatem na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Określ78

Posty: 18

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo dużo kajaków na których będziesz mógł pływać.

Piotr_21

Posty: 25

 
Oczywiście, że kajaki to doskonały sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy warto.

HalskiPol

Posty: 24

 
Niezwykle gorąco zachęcam Cię do tego byś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie ponieważ dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom idealnie spędzisz swój wolny czas.

jarossse

Posty: 9

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest niewątpliwie niezmiernie istotny. Przede wszystkim jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna albowiem dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Potem stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

TomekK

Posty: 12

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

okrzemek

Posty: 12