picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym w Krakowie, kupował ktoś ?

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym w Krakowie, kupował ktoś ?

Chciałbym zamontować kominek z boczną szybką. Podobno są takie kominki na Stattlera w Krakowie, lecz nie wiem, w którym miejscu dokładnie.

esdoen1

Posty: 1

 
U mnie sprawdza się wkład kominkowy z płaszczem wodnym z Krakowa, który montowała wyspecjalizowana w tym firma. Bardzo dobrze się na tym znają.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Jeśli ktoś szuka kominka to powinien sprawdzić różne modele wkładów. Do tego dopasować obudowę i znaleźć taką firmę, która jest w stanie to wszystko zamontować. To ma być przecież pełne profesjonalizm.

Rouudee

Posty: 2

 
Zanim cokolwiek się zamówi to trzeba sprawdzić, z jakich materiałów jest kominek. Lepiej dopłacić więcej, natomiast przynajmniej mieć coś, co będzie trwałe i bezpieczne. Kominek kupujemy na długie lata i jeśli będzie solidnie wykonany to nie będzie kłopotów z jego przepalaniem. Zakupiłem taki kominek i jestem bardzo zadowolony.

090913123

Posty: 8

 
W Krakowie kominki są na http://ecokominki.ovh. To firma, jaka działa niezwykle prężnie. Chyba nie znajdziecie lepszej w Krakowie, jaka ma tak super ofertę dla każdego.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
W sklepie z kominkami w Krakowie można zobaczyć jak wyglądają poszczególne modele. Najważniejsze jest zobaczyć obudowy. Wkład to wkład kawał żelastwa i nic więcej, ale obudowa ma znaczenie, bo ma pasować do wnętrza naszego salonu i to trzeba sprawdzić.

ełzebiusz09

Posty: 3

 
Wziąłem montaż kominka w Krakowie u jednej z firm. Pracy przy tym jest dużo, dlatego lepiej się za takie coś samodzielnie nie brać, bo można coś tylko zepsuć.

Jasio234

Posty: 4

 
Polecam kominki gazowe w Krakowie, albowiem są o sporo bardziej praktyczne. Nie trzeba mieć komina, albowiem wystarczy zwykły szyb wentylacyjny. Nie trzeba rozpalać w nim tylko wszystko odbywa się automatycznie i zdalnie.

kulpaa45

Posty: 9

 
Mnie się bardzo podobają kominki gazowe z Krakowa, które widziałem w jednej firmy. To coś pięknego aczkolwiek na te wyższe modele trochę pieniędzy trzeba wydawać.

mack

Posty: 14