picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

implanty zębów w Gliwicach, poszukuje!!

implanty zębów w Gliwicach, poszukuje!!

Muszę wykonać rtg panoramiczne w Gliwicach, lecz co do niektórych gabinetów miejsc mam obawy :( Poza tym szukam kompleksowego miejsca, więc może polecacie jakiegoś konkretnego lekarza?

Czarek

Posty: 3

 
No dokładnie. A słyszeliście o znieczuleniu prądem? Znajomy opowiadał mi, że jest rzeczywiście niezwykle idealne, bowiem nie czujesz ukłucia igły. Jak będę teraz na rtg zębów w Gliwicach, to podpytam więcej na ten temat.

Boss

Posty: 8

 
Wracając do implantów w Gliwicach, ja też mam nadzieję, że ktoś tu na forum pomoże znaleźć dobrą ofertę :) Piszcie, bo samemu trudno ocenić, który gabinet jest najlepszy. Jak coś, to z góry dziękuję. W moim przypadku pieniądze nie są zbyt ważne. Zależy mi na najwyższej jakości, czyli też trwałych efektach.

beata77

Posty: 15

 
Dla mnie najistotniejsze jest bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach. Nie wyobrażam sobie przy jakimś trudniejszym wypadku, żebym miała poddać się leczeniu zęba bez żadnego znieczulenia. Mnie doktor zaproponował znieczulenie prądem.

esdoen1

Posty: 10

 
To spytaj co to za implanty w Gliwicach, bo też poszukuję dobrego stomatologa i nie mogę się zdecydować. Każdy poleca kogoś innego :) Zależy mi na skuteczności i trwałości. Nie chcę żałować wydanych pieniędzy i zdrowia. Jak coś, to czekam i dziękuję.

Jarciowek

Posty: 21

 
Jak już pragniesz korzystać z zabiegu implantologii, nie zapomnij, o tym, żeby zrobili ci rtg zębów, albowiem w Gliwicach jest wiele lekarzy dentystów, którzy nawet nie prześwietlają. Ja nie wiem, jak tak można. Znajomemu okropnie schrzanili dwa zęby i teraz nie wiadomo, co dalej będzie. Tak więc przestrzegam :) Lepiej dmuchać na zimne, jak to się mówi.

HalskiPol

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach, to jaki gabinet polecacie i komu tu zaufa, skoro każdy stomatolog reklamuje się, że jest najlepszy :) Szukam placówki stomatologicznej dla całej rodziny, w tym również dla dziecka, więc koniecznie musi być leczenie bezbolesne i bezstresowe.

wisła1905

Posty: 10

 
To zależy, co robisz z zębami. Małe wypełnienia zębów z tyłu można zrobić na fundusz, natomiast ja i tak zawsze wolałem dopłacić do lepszego wypełnienia, wiedząc, że będzie na lata. Poza tym teraz czeka mnie zrobienie implantów w Gliwicach i tak właśnie wchodzę na różne fora i piszę, dowiadują się, jak to jest z tymi cenami.

brawuśśś

Posty: 15

 
Z całą rodzinką chodzimy tutaj https://dentysta.eu. Polecam ten gabinet, ponieważ przede wszystkim zapewnia on bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach.

Oct714

Posty: 11

 
No właśnie, niby jest mnóstwo placówek reklamujących się jako bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach, a tak faktycznie wcale do końca tak nie jest. Ja panicznie boję się zastrzyków.

laluniek

Posty: 10