picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dobra klinika leczenia żylaków w Londynie

dobra klinika leczenia żylaków w Londynie

Specjalista od leczenia problemow z żylakami jest mi potrzebny. Ma ktoś kontakt do kogoś naprawdę godnego zaufania, z doświadczeniem? Gdzie zadzownić, gdzie podjechać?

Kitas

Posty: 3

 
Nie za bardzo wiem gdzie się akurat z żylakami zgłosić. Jeśli chodzi o lekarza rodzinnego czy dentystę to bym wiedział do kogo sobie podjechać ale żylaki to już grubszy kaliber, trudna sprawa.

Hihi_WWW

Posty: 10

 
Nie wiem gdzie w UK pomogą co do żylaków ale w każdym razie współczuję każdej osobie która ma z takimi zylami problem. Podejrzewam że to się musi przekłada bardzo in minus na komfort życia na co dzień, gdzie wiecznie trzeba gdzieś pójść pojechać i coś załatwić.

TomekK

Posty: 12

 
Z żylakami to nie ma żartów, najlepiej reagować jak już zauważy się jakieś pierwsze małe wybrzuszenia. Bo jeśli przeczeka się aż problem się rozwinie to potem faktycznie leczenie może być trudne kosztowne i czasochłonne.

rubert

Posty: 14

 
W moim przypadku zdało egzamin leczenie które mi dobrali w klinice w Clapham, nie mogę narzekać a naprawdę żylaki miałam porządne, to był przeze mnie temat lekceważony i pomijany przez lata aż w końcu zaczęłam mieć takie problemy że w końcu musiałam się tymi żyłami zająć. Na stronie sw11clinic-clapham.co.uk/varic jest cała wizytówka z opisem kuracji.

jpyzio

Posty: 17

 
Ogólnie ludzie teraz mają problemy z krążeniem co się przekłada też na to jak wyglądają żyły. Ponoć coraz młodsze osoby mają zawały, już wcale nie jest to problem osób po 60 tce ale nawet 40 latków.

phonik

Posty: 20

 
W Polsce bym wiedział gdzie się zwrócić po pomoc przy żylakach ale w Anglii jestem dopiero od roku więc nie pomogę.

giena1977a

Posty: 23

 
Mój dziadek ma żylaki i jakoś żyje. Prawdą jest że nie są one jakieś specjalnie wielkie ale są na tyle żeby było je widać i żeby straszyły...na szczęście widać je tylko jak dziadek założy szorty latem – bo są na łydkach.

Nagórę44

Posty: 10