picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Protezy zębowe, czy warto ?

Protezy zębowe, czy warto ?

Witam serdecznie. Co możecie powiedzieć na temat sposoby All-on-6? Pytam, albowiem dopiero obecnie miałem okazję usłyszeć o niej po raz pierwszy :)))

Bienkus

Posty: 11

 
Nie widzę absolutnie nic złego w tym, że człowiek ma sztuczne zęby. Wbrew pozorom to pozytyw, ponieważ najwidoczniej pacjent zdawał sobie sprawę z konieczności ich wstawienia. To jednocześnie skuteczna recepta na śnieżnobiały uśmiech. Polecam :)))

Morchepl

Posty: 15

 
Nie ma lepszej kliniki od nich: http://zebyw1dzien.pl, gdy w obrębie Waszych zainteresowań pozostają doświadczone implanty Katowice. Miałem okazję przekonać się o tym na własnym przykładzie, a więc bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z tego, co mówię! :-)

Bezi22

Posty: 25

 
Do tej pory nie miałem świadomości, że metoda All-on-4 w Katowicach jest w ogóle dostępna. Rzeczywistość okazała się zdecydowanie przychylniejsza :)))

zob-nowe34

Posty: 19

 
Planuję wprowadzić sześć implantów, co ma mi umożliwić metoda All-on-6. Mam już nawet wybraną klinikę, która zrealizuje leczenie. Postaram się zdać relację.

Laleczk23

Posty: 10

 
Interesuję się obecnie metodą leczenia All-on-4, jaka dostępna jest w ofercie co najmniej kilku klinik, które specjalizują się we wstawianiu implantów. Wydaje mi się, iż to rozwiązanie, które mieści się w moim budżecie finansowym, a jednocześnie ponadprzeciętnie nie boli.

okrzemek

Posty: 12

 
Obecnie zastanawiam się nad tym czy w moim wypadku lepszym rozwiązaniem będzie most protetyczny bądź proteza ruchoma. Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze wypowiedzi, które dały mi jednak do myślenia. Pozdrawiam.

Fajae

Posty: 16