picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

badanie bezdechu szczecin, gdzie warto ?

badanie bezdechu szczecin, gdzie warto ?

Mam wstydliwy kłopot, a mianowicie strasznie chrapie i staje się to dla mnie niesłychanie uciążliwe. Czy może ktoś z was podejmował się leczenia chrapania w Szczecinie?

Fajae

Posty: 2

 
Mi robili badanie chrapania w Szczecinie. Jestem bardzo zadowolona z kliniki, jaką wybrałam. Prędko stwierdzili co mi dolega i zaczęliśmy leczyć mój kłopot.

Grabow12

Posty: 3

 
Cześć. Poszukaj może w internecie przeróżnych klinik i sprawdź czy przyjmuję tam laryngolog dla dorosłych w Szczecinie. Wydaję mi się, iż na pewno coś odszukasz.

Tomcio

Posty: 11

 
W Szczecinie przyjmuje nawet paru laryngologów dla dorosłych. Sprawdź, który z nich ma najlepsze opinie w internecie i zapisz się do niego na wizytę.

micko

Posty: 7

 
Byłam u trychologa w Szczecinie na prywatnej wizycie. Jestem niezwykle zadowolona. Nie występuje już u mnie łojotok skóry głowy.

olbrzym88

Posty: 17

 
Badanie chrapania wykonasz w Szczecinie w prywatnym centrum medycznym. Mają tam najlepszych fachowców. Jeśli chcesz to podam Ci do nich numer.

Yuri20

Posty: 4

 
Niewątpliwie ortopeda przyjmuje w Szczecinie, jednakże nie wiem, czy chcesz iść prywatnie, czy może na NFZ. Jeżeli chcesz prywatnie to napisz do mnie, a podam Ci dane najlepszego lekarza.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Ja mogę wam dziewczyny polecić epilację laserową w Szczecinie. Miałam wykonywane kilka zabiegów i od tamtej pory mam spokój na zawsze. Musiałam ją wykonać ponieważ po każdej zwykłej depilacji miałam bardzo podrażnioną i swędzącą skórę, nie dało się tego wytrzymać. Tutaj macie namiary na sprawdzonych specjalistów https://olimedica.pl.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Badanie chrapania wykonasz w Szczecinie w prywatnym centrum medycznym. Mają tam najlepszych specjalistów. Jeśli chcesz to podam Ci do nich numer.

Klaudi

Posty: 4