picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

hydraulik niepołomice, szukam !

hydraulik niepołomice, szukam !

Kto zajmuje się montażem ogrzewania podłogowego w Krakowie? Znacie firmę, która solidnie do tego pochodzi? Zależy mi nie na cenie, a na tym, aby moje ogrzewanie podłogowe nie sprawiało mi żadnych problemów.

mokwas

Posty: 1

 
Jednym ogrzewanie podłogowe pasuje innym nie. Słyszałem, że jak ktoś ma kłopoty z krążeniem to nie powinien mieć takiego ogrzewania. Z drugiej strony doskonale nadaje się dla alergików czy astmatyków. Pożądane byłoby się zastanowić nad montażem takiej instalacji w swoim domu analizując jej wady oraz zalety.

Hunka

Posty: 8

 
Zleciłem zamontowanie ogrzewania podłogowego w Proszowicach jednej z firm. Jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądać, bowiem jutro mają do mnie przyjechać na oględziny.

Krowlo

Posty: 2

 
Znajomy wybrał sobie firmę, która zamontowała mu ogrzewanie podłogowe w Nowym Brzesku, ale nie wiem dokładnie, kto to był. Będę się z nim dzisiaj widział to dam znać, jaka to firma. Wiem, że od lat korzysta z takiego ogrzewania podłogowego i nigdy nie mówił żeby się coś złego działo. Widać, że firma wie, co ma robić.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Wybór odpowiedniej firmy jest kluczowy. Jeśli chcemy, aby całość była naprawdę bardzo szczelna to, jakość usług jest najważniejsza. Widziałem już różne instalacje podłogowe i nie zawsze były szczelne. Naprawa takiej instalacji oznacza zerwanie podłogi. Jeśli są tam płytki to trzeba wszystko kuć. Koszty są wtedy bardzo duże.

namok

Posty: 3

 
Korzystam od dwóch lat z ogrzewania podłogowego i nie sprawia mi żadnych problemów. Nawet w największe mrozy było ciepło. Mam też spore oszczędności, dlatego według mnie takie ogrzewanie to był strzał w dziesiątkę.

Kotr_r9

Posty: 5

 
Zleciłem montaż ogrzewania podłogowego w Wieliczce firmie http://www.instalco-krakow.pl/ogrzewanie-podlogowe-krakow.html i jestem niezwykle zadowolony. Spełnili moje wszystkie żądania i oczekiwania. Polecam ich.

saradonin

Posty: 8

 
Długo poszukiwałem firmy, jaka byłaby w stanie się zająć montażem instalacji ogrzewania podłogowego. Dużo się naczytałem i dopiero wówczas wybrałem kogoś, kto zajął się wszystkimi pracami. Firma dała sobie bardzo dobrze radę. Pracy jest sporo i nie jest lekko.

Lupusx

Posty: 4

 
Poza tym, że trzeba zwracać uwagę, kogo tak naprawdę wybieramy do montażu instalacji ogrzewania podłogowego to bardzo ważne jest to, jakich materiałów taka firma użyje.

Marioleczka

Posty: 4