picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Dobry tłumacz rumuński, proszę o pomoc

Dobry tłumacz rumuński, proszę o pomoc

Kochani. Zastanawiam się czy znajdę tłumacza rumuńskiego w warszawie. Jeżeli tak, to gdzie i czy możecie polecić kogoś zaufanego i sprawdzonego?

87-maciuś

Posty: 14

 
Pracowanie jako tłumacz rumuński w warszawie to niesłychanie opłacalna profesja. Bowiem większa część translatorów w stolicy pracuje na etatach w administracji rządowej.

Jarciowek

Posty: 21

 
Jestem przekonana, że dobry tłumacz rumuński podejmie się każdego zadania. Podobnie jest z http://www.tlumaczeniarumunski.pl.

Nigdy nie mogłem narzekać.

johncena67

Posty: 13

 
Pracowanie jako tłumacz rumuński w warszawie to bardzo opłacalna profesja. Albowiem większość translatorów w stolicy pracuje na etatach w administracji rządowej.

alidoddo

Posty: 13

 
Z tego co mi się wydaje, to żeby pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego, musimy znać nie tylko perfekcyjnie język, ale posiadać wyższe wykształcenie. Później bierze się udział w egzaminie państwowym. Składa się on z dwóch części (pisemna i ustna). Następnie otrzymuje się wpis i można rozpocząć pracę.

harry black

Posty: 12

 
Wśród głównych zadań tłumacza rumuńskiego jest też bieżące tłumaczenie ustne. Tylko iż jest ono ogromnie droższe od tradycyjnego, pisemnego przekładu.

Ali-Bu

Posty: 16

 
Mnie tłumacz rumuński zawsze kojarzył się ze starszą panią siedzącą za biurkiem. Jakie było moje zdziwienie, gdy odwiedziłem takie biuro w celu zlecenia przekładu. Chcę przychodzić tam jeszcze częściej.

Aga-lloch

Posty: 23

 
Mój kolega pracuje jako tłumacz rumuński od prawie dwóch lat. Nie ukończył żadnych studiów w tym kierunku. Po prostu od zawsze ciekawił go Wschód, a przede wszystkim Rumunia i Mołdawia. To właśnie dzięki tym zainteresowaniom rozpoczął swoją przygodę z rumuńskim. Teraz stara się o pracę w ministerstwie.

Karmeltek

Posty: 19

 
Ja ale twierdzę, iż dobry tłumacz rumuński musi znać świetnie zarówno kulturę polską, jak i rumuńską. Bez tego trudno awansować i rozwijać się w tym zawodzie.

Zeetttt2

Posty: 14

 
Tłumaczyć dokumenty urzędowe z języka rumuńskiego możemy sobie nawet sami. Najważniejsze, żebyśmy później otrzymali odpowiednią pieczątkę, mówiącą o zgodności tłumaczenia z oryginałem. Takie możliwości ma tylko i wyłącznie tłumacz przysięgły rumuńskiego.

Jacek1812

Posty: 17