picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Biuro tłumaczeń, które polecacie?

Biuro tłumaczeń, które polecacie?

Witam.

Czy funkcjonuje jakaś agencja tłumaczeń w Warszawie, która oferuje ceny za tłumaczenie z angielskiego poniżej 25 złotych?

yetisize

Posty: 10

 
Szczerze mogę Wam podziękować za rady, ponieważ dzięki nim znalazłem firmę, która zaoferowała mi ekspresowe tłumaczenia.

Przyznam, że Wasze wypowiedzi są w stanie naprawdę pomóc każdemu, kto poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń.

@_24lampy

Posty: 18

 
W moim mieście działają rozmaite biura tłumaczeń. Wybierając jedno z nich kierowałem się przede wszystkim jego renomą. Wszystko sprowadzało się do skonsultowania wyboru ze znajomymi, którzy wcześniej zlecali różnym firmom tłumaczenie dokumentów. Udało mi się skutecznie wybrać i byłem zadowolony :)

kerad17

Posty: 22

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, lecz nie rozczarowałem się, jeżeli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, iż kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

adam_rudas

Posty: 20

 
Zapomniałem o tłumaczeniu pewnych dokumentów.

To sprawiło, że miałem doświadczenie z tym, jakie możliwości są w stanie zaoferować nam tłumaczenia ekspresowe. Wiadomo, że kosztują więcej, lecz różnica nie jest diametralnie duża. Gorzej, jeśli sprawdzone biuro tłumaczeń nie jest w stanie skrócić czasu oczekiwania na wykonanie zlecenia, albowiem ma pełne ręce roboty :)

Bryzyt1

Posty: 19

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stały się ceny tłumaczeń pisemnych.

Mogę przytoczyć kwoty, jakie sam płaciłem. Było to około 30 złotych za tłumaczenie z języka angielskiego na polski, nieco drożej wychodziło przy tłumaczeniu w odwrotną stronę.

Jasiaaa

Posty: 27

 
Najlepszy cennik tłumaczeń pisemnych znalazłem w ofercie tego biura: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html.

W ofercie posiadają także tłumaczenia ekspresowe. Bardzo cenię sobie także fakt, iż przesyłają oni bezpłatną wycenę zlecenia w zaledwie godzinę od jego przesłania.

Naprawdę polecam wszystkim, bo jeszcze mnie ani razu nie zawiedli :)

mokwas

Posty: 21

 
Niedawno pewne zlecenie wykonała dla mnie agencja tłumaczeń, o jakiej najpierw sprawdzałem opinię.

Byłem zaskoczony profesjonalizmem, albowiem szybko zdobyłem wycenę, a potem, gdy zaakceptowałem warunki współpracy – umowę do podpisania. Potem w krótkim okresie zdobyłem komplet przetłumaczonych dokumentów i mogłem z zadowoleniem rozliczyć się z firmą.

mati

Posty: 19

 
Mam świadomość, że agencja tłumaczeń może zaoferować mi bardzo zróżnicowane stawki. Czasami wyższych opłat wymagają specjalistyczne tłumaczenia, które mogą obejmować teksty prawne, medyczne lub techniczne. Tłumaczyłem pewne dokumenty z koreańskiego – kosztowało mnie to naprawdę srogo.

artoor

Posty: 15

 
Dla mnie wyznacznikiem tego, że biuro tłumaczeń w Warszawie jest godne zaufania to wieloletnie doświadczenie. Szukałem odpowiedniego biura, które mogłoby mi zagwarantować obsługę językową konferencji, która zbliżała się w mojej firmie wielkimi krokami.

usek

Posty: 24