picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kubki reklamowe, gdzie znajdę ?

kubki reklamowe, gdzie znajdę ?

Dla klientów chciałbym zamówić ołówki reklamowe z logo. To taki subtelny prezent, ale wiem, że bardzo dobrze się sprawdza. Gdzie to mogę kupić?

MBsmoke

Posty: 1

 
Z własnego doświadczenia wiem, że tanie gadżety reklamowe wcale nie muszą być słabej jakości. Po prostu trzeba się kontaktować z producentem i wtedy ceny są o wiele niższe. Po co przepłacać u pośredników?

irek1981

Posty: 2

 
Ofertę z parasolami reklamowymi znalazłem na https://taniegadzety.pl/21-parasole-reklamowe. Mamy różne oferty, dlatego warto sobie to porównać. Są smycze o szerokości dziesięciu jak i piętnastu milimetrów. Każda smycz może mieć nadrukowany, jakich oryginalny napis.

Marioleczka

Posty: 4

 
W firmie mieliśmy bardzo duże zamówienie i producent balonów reklamowych nam pomógł. Takiej oferty nie udało nam się nigdzie znaleźć. Oszczędności były ogromne, a balony były wykonane z najlepszych materiałów.

Marioleczka

Posty: 2

 
Przez Internet można będzie bardzo szybko porównać sobie różne oferty. Sprawdzamy tam nie tylko ceny, ale również materiały, z jakich wykonane są gadżety reklamowe. W ten sposób na pewno dopasujemy ofertę pod wszystkie swoje wymagania i oczekiwania.

Kamigyq

Posty: 2

 
Na otwarcie firmy zamówiliśmy bardzo dużą ilość balonów reklamowych z nadrukiem. Później ten balony rozdawaliśmy gościom i klientom. Według mnie super promocja.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Nawet do domu można zamawiać balony reklamowe. Jeśli mamy imprezę to jak najniezwyklej można wykorzystać to, aby zamówić balony z jakimś ciekawym napisem. Cena nie jest wysoka, wobec tego będzie można sobie na to pozwolić. Najważniejszy dla nas powinien być efekt i na to trzeba zwracać szczególnie uwagę.

labuh

Posty: 2